Dzień Edukacji Narodowej

Dziś, 14 października, obchodzimy Dzień Edukacji Narodowej – święto, które przypomina nam, jak ogromną rolę odgrywa edukacja w rozwoju społeczeństwa. To również doskonała okazja, by podziękować wszystkim nauczycielom, wykładowcom i pracownikom Akademii Piotrkowskiej za ich zaangażowanie, pasję oraz codzienną pracę na rzecz naszych Studentów.

Jako jedyna państwowa uczelnia wyższa w naszym regionie, chcemy podkreślić, jak wielką wartość mają wiedza i kształcenie. Nasza społeczność rośnie, a razem z nią rozwijają się nowe możliwości naukowe i edukacyjne.

Z okazji tego święta składamy również najserdeczniejsze życzenia wszystkim pracownikom szkół i placówek edukacyjnych z okolicy. Dziękujemy za Wasz wkład w kształcenie i rozwój młodych pokoleń, które są przyszłością naszego kraju. Jesteśmy dumni, że jako Akademia możemy wspólnie z Wami tworzyć przestrzeń edukacyjną, w której uczniowie i studenci mają szansę odkrywać i rozwijać swoje talenty.

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczyniają się do sukcesów edukacji lokalnej. Życzymy Wam motywacji, wytrwałości i radości w codziennej pracy.