Informacja w sprawie stypendiów dla studentów z niepełnosprawnościami na rok akademicki 2024/2025

Studenci, którzy chcą ubiegać się o stypendium dla osób z niepełnosprawnościami muszą posiadać orzeczenie o stopniu niepełnosprawności, wydane przez Zespół ds. Orzekania o Niepełnosprawności bądź lekarza orzecznika ZUS.

Wszystkie dokumenty niezbędne do ubiegania się o stypendium dla osób

z niepełnosprawnościami na rok akademicki 2024/2025 należy dostarczyć do Pełnomocnika Rektora ds. dostępności i osób z niepełnosprawnościami
do dnia 25. 10. 2024 r.
Wnioski przyjmowane będą w:
Domu Studenta, pokój 4a
Poniedziałek, Wtorek  – od 16:00 do 18:00
Środa – od 12:30 do 15:30

UWAGA!!!

Jeżeli nie mają Państwo możliwości dostarczenia wniosku w podanych godzinach dyżurów proszę o kontakt mailowy w celu ustalenia dogodnego dla Państwa terminu.
e-mail: slawomir.knop@apt.edu.pl

Wraz z oryginałem oraz kopią orzeczenia o niepełnosprawności należy dostarczyć wypełnione dokumenty znajdujące się poniżej:

• Wniosek o przyznanie stypendium dla osób niepełnosprawnych – zał. nr 4
  • Oświadczenie o prawdziwości danych i wyborze kierunku –zał. nr 12
  • Oświadczenie o numerze konta bankowego – zał. nr 10
  • Oświadczenie o zapoznaniu się studenta / członka rodziny z klauzulą informacyjną dotyczącą ochrony danych osobowych – zał. nr 9

W przypadku problemów z wypełnieniem dokumentów zapraszam do pokoju 4a.