Wsparcie Psychologiczno – Pedagogiczne „Dialog”

Szanowni Państwo,
w Akademii Piotrkowskiej działa Centrum Wsparcia Psychologiczno-Pedagogicznego „Dialog”, w którym można bezpłatnie skorzystać ze wsparcia psychologiczno-pedagogicznego w sytuacjach dla Was trudnych, problemowych i wszelkich kryzysach psychicznych. Rozmowy odbywają się w oparciu o zaufanie, dobrą atmosferę i odpowiednio zbudowaną relację. Możecie umówić się na spotkania indywidualne, a także wziąć udział w warsztatach i spotkaniach o różnorodnej tematyce, m. in: wspierającej rozwój kompetencji osobistych i emocjonalno- społecznych czy z zakresu sposobów radzenia sobie ze stresem, traumą lub sytuacją trudną. Zapraszamy do skorzystania z pomocy wszystkich, którzy potrzebują wsparcia, zarówno Studentów jak i Pracowników Akademii Piotrkowskiej.
Napisz do nas i umów się na indywidualną konsultacje:

Dr Dorota Janułajtys
dorota.janulajtys@apt.edu.pl
Specjalista w zakresie pedagogiki specjalnej, resocjalizacji, terapii oraz pracy socjalnej. Jest praktykiem psychoterapii krótkoterminowej skoncentrowanej na rozwiązaniu (BSFT) i psychoterapeutą. Swoją pracę poddaje regularnej superwizji. Posiada wieloletnie doświadczaniem praktyczne w pracy z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi z trudnościami w różnych obszarach życia. Prowadzi również liczne sesje terapeutyczne, warsztaty socjoterapeutyczne, zajęcia profilaktyczne oraz spotkania indywidualne. Skończyła wiele specjalistycznych kursów doskonalących i kwalifikacyjnych powiązanych z pracą w grupach ryzyka i w relacjach indywidualnych, między innymi terapię schematów, poznawczo- behawioralną, kursy z zakresu stresu, depresji czy mindfulness. Posiada szerokie doświadczenie zdobyte zarówno w Polsce jak i za granicą w wielu spotkaniach, projektach międzynarodowych i szkoleniach jako ekspert. Praca stanowi dla niej ogromne wyzwanie i pasję. Lubi ludzi i w każdym dostrzega wiele możliwości oraz nieodkrytych pokładów energii.

Dr hab. Mariusz Jędrzejko prof. AP
kontakt telefoniczny: 602-100-020
Pedagog specjalny, socjolog, terapeuta, mediator rodzinny. Praktyk z wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi. Specjalizuje się w dziedzinie cyberzaburzeń u dzieci, pracy z osobami po traumach przemocy i z zaniżoną oceną oraz uzależnionych od substancji psychoaktywnych. Prowadzi mediacje rodzice-dzieci, pracodawca-pracownik, mediacje małżeńskie. Realizuje wsparcie dla dzieci i dorosłych w modelu logoterapii