Współpraca z Avista Education spółka z o.o.

4 marca 2024 roku w siedzibie Akademii Piotrkowskiej podpisano porozumienie o współpracy z Avista Education spółka z o.o.

W spotkaniu uczestniczyli ze strony spółki: Prezes Aria Erkol, Dyrektor Maciej Mazurkiewicz oraz Doradca Zarządu Zdzisław Sykała, natomiast z ramienia Akademii Piotrkowskiej Rektor dr hab. Jacek Bonarek, prof. AP oraz Kanclerz mgr Elżbieta Wojtak-Siwik.

Celem współpracy jest uzyskanie wsparcia finansowego dla wszystkich obszarów rozwoju Akademii, w tym dofinansowania kierunków studiów, wyposażenia sal wykładowych, zaplecza dla studentów oraz kursów dokształcających.

Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie społeczności akademickiej, zwłaszcza studentów, związane z wymienionymi obszarami. Czekamy na Państwa propozycje, które można przesyłać na adres: prorektor@apt.edu.pl