Baner Akademi Piotrkowskiej

Zakład Bezpieczeństwa

Kierownik Zakładu: dr Marta Walak
e-mail: marta.walak@apt.edu.pl
pok. 32, budynek A
konsultacje: czwartek godz. 12.00 – 13.30
dyżur organizacyjny: wtorek godz. 13.00 – 14.30

dr hab. Mirosław Banasik, prof. AP
e-mail: miroslaw.banasik@apt.edu.pl
pok. 29, budynek A
konsultacje: piątek godz. 9.00 – 9.30 oraz godz. 18.20 – 19.20

dr hab. Piotr Grochmalski, prof. AP
e-mail: piotr.grochmalski@apt.edu.pl
pok. 29, budynek A
konsultacje: poniedziałek godz. 10.45 – 12.15

dr hab. Jan Zych, prof. AP
e-mail: jan.zych@apt.edu.pl
pok. 29, budynek A
konsultacje : wtorek co 2 tyg. od 19.03.2024 r. godz. 16.40 – 19.40

dr hab. Marek Żyła, prof. AP
e-mail: marek.zyla@apt.edu.pl
pok. 32, budynek A
konsultacje: środa co 2 tyg. od 13.03.2024 r. godz. 7.30 – 9.40, 11.10 – 11.30, 13.00 – 13.30

dr Marek Cendrowski
e-mail: marek.cendrowski@apt.edu.pl
pok. 112, budynek A
konsultacje: czwartek godz. 12.00 -13.30

dr Kamila Jakubczak-Krawczyńska
e-mail: kamila.jakubczak-krawczynska@apt.edu.pl
pok. 112, budynek A
konsultacje: czwartek godz. 10.00 – 11.30

dr Maciej Karwas
e-mail: maciej.karwas@apt.edu.pl
pok. 112, budynek A
konsultacje: czwartek godz. 10.45 – 12.15

dr Katarzyna Kaźmierczak
e-mail: katarzyna.kazmierczak@apt.edu.pl
pok. 32, budynek A
konsultacje: czwartek godz. 13.00 – 14.30
dyżur organizacyjny: czwartek godz. 14.30 – 16.00

dr Marcin Kośka
e-mail: marcin.koska@apt.edu.pl
pok. 15, budynek A
konsultacje: poniedziałek co 2 tyg. od 4.03.2024 r. godz. 15.10 – 16.40, wtorek co 2 tyg. od 12.03.2024 r. godz. 11.30 – 13.00

dr Cezary Pawlak
e-mail: cezary.pawlak@apt.edu.pl
pok. 15, budynek A
konsultacje: poniedziałek godz. 8.00 – 9.30

dr Agnieszka Rogozińska
e-mail: agnieszka.rogozinska@apt.edu.pl
pok. 30, budynek A
konsultacje: piątek godz.17.35 – 19.15
dyżur organizacyjny: piątek godz. 8.55 -10.25

dr Marcin Rydzek
e-mail: marcin.rydzek@apt.edu.pl
pok. 15, budynek A
konsultacje: wtorek co 2 tyg. od 12.03.2024 r. godz. 11.15 – 14.15

dr Joanna Werner
e-mail: joanna.werner@apt.edu.pl
pok. 112, budynek A
konsultacje: czwartek godz. 10.00 – 11.30

mgr Tomasz Nowak
e-mail: tomasz.nowak@apt.edu.pl
pok. 15, budynek A
konsultacje: wtorek co 2 tyg. od 05.03.2024 r. godz. 9.00 – 9.30 , czwartek co 2 tyg. od 07.03.2024 r. godz. 9.30 – 11.30 oraz 13.00 – 13.30