Wykłady, odczyty, promocje publikacji pracowników

Bogusław Chrabota, redaktor naczelny „Rzeczpospolitej” w Czytelni Biblioteki Akademii Piotrkowskiej

21 marca 2024 r. w Czytelni Biblioteki Akademii Piotrkowskiej odbyło się spotkanie Bogusława Chraboty, redaktora naczelnego dziennika „Rzeczpospolita”, z pracownikami i studentami naszej Alma Mater.
Oficjalnego powitania Gościa i zgromadzonej społeczności akademickiej dokonała Pani Urszula Jagodzińska, Dyrektor Biblioteki.
Swoją obecnością wydarzenie zaszczycili: Rektor Uczelni, dr hab., prof. AP Jacek Bonarek, Dziekan Wydziału Humanistyczno-Administracyjnego, dr hab., prof AP Janusz Budziński oraz Kierownik Zakładu Pielęgniarstwa, dr Jolanta Jarocka-Piesik.
Spotkanie było połączone z promocją książki publicysty zatytułowanej „Zabójca szwoleżerów i inne opowiadania”.

Jego Magnificencja Rektor Akademii Piotrkowskiej
dr hab. Jacek Bonarek, profesor AP
zaprasza na spotkanie z redaktorem naczelnym dziennika „Rzeczpospolita”, Bogusławem Chrabotą.
Wydarzenie będzie połączone z promocją książki publicysty zatytułowanej „Zabójca szwoleżerów i inne opowiadania” i odbędzie się w Czytelni Biblioteki w dniu 21.03.2024, o godz. 18:00
(budynek A, I piętro).